bettilt haftalik kayip bonusu

Bettilt Haftalık Kayıp Bonusu

Selamlar, şampiyon. Bettilt’in kullanıcıları için geliştirdikleri bonus fırsatlarını bilmeyen kaldımı bilmiyoruz ama, kaybeden kullanıcılarını, günlük ve haftalık olarak tekrar kazanma şansı yarattığını bilmenizi isteriz, bettilt üyelerine gerçekten tekrar ve tekrar kazanma şansı elde etmesi için elinden geleni yapıyor, şimdi sizlerde bettilt kaybedenleri arasındaysanız, haftalık olarak kayıp bonusunuzu bu yazı ile beraber canlı destek yardımı ile kazanabilirsiniz. Hadi şimdi beraber şartlar ve hangi üyeler bu bonus’tan faydalanabilir, öğrenelim.

Üyelik seviyenize göre bonus teklifleri

GÜMÜŞ %5 1000 TL’ye kadar
ALTIN %5 3000 TL’ye kadar
PLATİN %5 4000 TL’ye kadar
ELMAS %5 5000 TL’ye kadar 

Promosyon Şartlar ve Koşulları

 1. Haftalık kayıp bonusu,  Pazartesi’den Pazar’a kadar kayıp ile sonuçlanan yatırımlarınız üzerinden hesaplanmaktadır.
 2. Minimum kayıp bonusu tutarı 50 TL’ dir.
 3. Haftalık kayıp bonusunuzu talep etmek için destek@bettilt.com adresine mail iletmeniz yeterlidir.Bonus bakiye ve bonus kazançları ile yapılan bahisler, kayıp bonusu hesaplaması için geçerli değildir.
 4. Günde yalnızca bir geri ödemeden yararlanabilirsiniz.- Günlük kayıp bonusu, haftalık kayıp bonusu veya özel promosyonlara ait kayıp bonusları.
 5. Kayıp bonusu için çevrim şartı 1 katıdır.
 6. Kayıp bonusu eklendikten sonra 7 gün geçerlilik süresi bulunmaktadır.
 7. Tüm zamalardaki Yatırım miktarı-çekim miktarınız 100.000 TL’nin altında olması durumunda haftalık kayıp bonusundan yararlanılamaz.

Genel Şartlar ve Koşullar:

 1. Bettilt, istediği zaman tüm bonusları ve promosyonları tamamen veya kısmen askıya alma, iptal etme, geri çekme ve/veya geri alma hakkını saklı tutar.
 2. Bettilt, herhangi bir bonusu kredilendirmeden önce kimlik kanıtı talep etme hakkını saklı tutar.
 3. Bettilt yönetimi, hileli davranışlarla elde edilen bonusları ve/veya kazançları geçersiz kılma hakkını saklı tutar.
 4. Bettilt, bu kuralları herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın güncelleme hakkını saklı tutar ve güncellemeleri kontrol etmek kullanıcılara kalmıştır.
 5. Bettilt, para çekme işleminden 3 gün sonrasına kadar bonuslara erişimi engelleyebilir.