bettilt oryx sllot

Bettilt Oryx Slot Oyunları

Selamlar, şampiyon. Bettilt oryx slot oyunları hakkında bilgi sahibi değilseniz, ve slot oyunları ile aranız iyi ise şimdi hiç vakit kaybetmeden oryx in günlük %30’a varan bonusları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hadi başlayalım, bettilt severler.

 • Oryx oyunları, tüm oyunlarda aldığınız zevklerin karışımını size sunuyor.Şimdi şansınızı artırın!
 • Oryx slot oyunlarında daha fazla kazanmak için her gün %30 bonus kullanabilirsiniz.En az 150 TL yatırım yapın ve max 2500 TL’ye kadar %30 Oryx bonusunu seçin.

Şartlar ve Koşullar:

 1. Verilebilecek maksimum bonus miktarı 2500 TRY’dur.
 2. Minimum 150TRY yatırım gerçekleştirin ve 2500 TRY’ ye kadar %30 bonustan faydalanın.
 3. Bonusunuzun çekilebilir duruma gelmesi için Casino oyunlarında 40 katı çevrilmesi gerekmektedir.
 4. Bonus verildikten sonra iptal edilemez ve çevrim tamamlanana kadar para çekme işlemi yapılamaz.
 5. Bonusun hesabınıza aktarılmasından sonra, 30 gün içerisinde çevirim şartını tamamlamanız gerekmektedir. Çevirim şartının tamamlanmaması durumunda bonus ve bonustan elde edilen kazançlar hesabınızdan silinmektedir.

Genel Şartlar ve Koşullar:

 1. Bettilt, tüm bonusları ve promosyonları herhangi bir zamanda tamamen veya kısmen askıya alma, iptal etme, geri çekme ve / veya kurtarma hakkını saklı tutar.
 2. Bettilt, herhangi bir bonusa itibar etmeden önce kimlik kanıtı talep etme hakkını saklı tutar.
 3. Bettilt, bu kuralları bildirimde bulunmaksızın istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve güncellemeleri kontrol etmek kullanıcılara bağlıdır.
 4. Bettilt yönetimi hileli davranışlardan elde edilen bonusları ve / veya kazançları geçersiz kılma hakkını saklı tutar.
 5. Bettilt, aktif edildikten sonra 3 güne kadar bonuslara erişimi engelleyebilir. 
 6. Çevrim sonrası hesabınıza geçecek tutar üst limiti kazanılan bonusun maksimum 5 katıdır.
 7. Bettilt bonus Kural ve Şartlarını değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Bettilt tarafından alınan kararlar geçerli olacaktır.
 8. Web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Betilt, web sitesinde yer alan materyallerde istediği zaman haber vermeksizin değişiklik yapabilir.